Choď na obsah Choď na menu
 


Kontakt

Tu sú kontakty na administráciu a redaktorov informačnej web stránky o katolíckych farnostiach a kňazoch. Nežiadajte nás prosím, aby sme Vám príslušné číslo telefónne číslo vyhľadali, tak ako o to nikdy nežiadate pracovníkov administrácie telefónneho zoznamu. Nie sme ani: kňazmi, farnosťami, ktoré práve hľadáte, nie sme ani spojovateľmi pre všetky farnosti a pre všetkých kňazov, ani telefonickou informačnou službou pre katolíckej cirkvi (Ako sa, žiaľ desiatky telefonujúcich denne domnievajú).
 

Celá stránka je interaktívna. Kontaktovať sa teda môžete písomne aj komentárom ku ktorémukoľvek článku (podstránke, v každom zobrazení). Všeobecný komentár môžete vložiť písomne aj v tejto rubrike alebo prostredníctvom e-mailu, (výnimočne aj telefonicky).

 

e-mail: karolnagy77@gmail.com, administrácia: tel.: 048/ 414 70 36

 

Prosíme oznámiť prípadné nezrovnalosti, neaktuálne, či chýbajúce údaje - podľa možností písomne (Netýka sa to mobilných tel. čísel, ktoré nikto nie je povinný zverejňovať ak zverejní aspoň jednu inú linku).

 

Kontakt na jednotlivých kňazov alebo farnosti: Vyhľadajte, prosím podľa menu a zoznamov vľavo. Po kliklinutí na príslušné meno sa vám zobrazia aj dostupné kontaktné informácie; hneď za menom, titulmi a poštovou adresou aj telefonické čísla, spravidla sú pri jednotlivých farnostiach uvádzané aj úradné hodiny. Berte, prosím do úvahy aj tie .

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Topic

(LUHNOW8114, 26. 1. 2021 0:06)

https://prom-electric.ru/remont-chastotnyh-preobrazovatelej-v-sankt-peterburge/

Link na: Pokarpatská Rus (Praha)

(Návštevník, 8. 1. 2014 9:25)

http://www.pudkarpatskarus.eu/ruthenians-links.html

Re: Link na: Pokarpatská Rus (Praha)

(Admin, 14. 10. 2015 19:54)

Ďakujeme